Tomabike to marka specjalizująca się w produkcji rowerków dla dzieci, która powstała w odpowiedzi na realne potrzeby naszych klientów. Nasza przygoda z rowerami Tomabike trwa od 2015 roku. Wieloletnie doświadczenie nabrane podczas prowadzenia hurtowni z artykułami dziecięcymi TO-MA pozwoliło nam dostrzec niszę produktową, jaką były rowery dla najmłodszych. Pośród ofert dostępnych na rynku nie znaleźliśmy rozwiązania, którego szukali nasi klienci. Postanowiliśmy stworzyć produkty zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Nasze rowery dostępne są w rozmiarach 12, 14, 16, 18 i 20 cali. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie odpowiedniej wielkości roweru. Dobranie odpowiedniego rozmiaru to niezwykle istotna cecha podczas pierwszych lekcji na rowerze. Ramy naszych rowerów zostały stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych. Charakteryzują się niskim profilem, dzięki któremu dziecko w łatwy sposób wsiada i zsiada z roweru. Nasze doświadczenie podpowiada, że to najmocniejszy atut naszych produktów.

Tomabike to marka, którą zbudowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej. Wierzymy, że ruch to istotny aspekt życia, o który powinno się dbać od najmłodszych lat. Podczas tworzenia i produkcji naszych rowerków, skupiamy się na każdym szczególe, aby nasze produkty były wygodne, praktyczne i po prostu ładne. Rowerki Tomabike to produkty, które Twoje dziecko zapamięta z dzieciństwa!


Tomek i Kuba
tato i syn

tomabike logo toma logo 500px